Brodzik 140x100 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 140x100 – w jakiej łazience się sprawdzi?

Brodzik 140x100 to wyrób, po który chętnie sięgają użytkownicy dużych łazienek i salonów kąpielowych. Wybierany jest także przez osoby, które lubią komfortową kąpiel. Polecany przez nasz sklep internetowy wyrób, jakim jest brodzik prysznicowy 140x100, dostępny jest w różnych kolorach. Jednak najczęściej spotkać można go w białej i czarnej barwie. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Brodzik 100x140 wykonany jest z dobrej jakości materiału, dlatego długo zachowuje swój pierwotny wygląd. Wśród wielu tego typu produktów oferowanych w Łazienkarium.pl można znaleźć modele wyprodukowane na przykład z akrylu czy też stali emaliowanej. W niektórych wyrobach powierzchnia może być pokryta antypoślizgową powłoką. To dzięki niej użytkownik może czuć się bezpiecznie podczas kąpieli.

  • Duży brodzik prysznicowy 100x140 dostępny jest w różnej kolorystyce.
  • Dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiału brodzik 140x100 długo zachowuje swój ładny wygląd.
  • Powłoka antypoślizgowa, która zastosowana jest w wielu brodzikach 140x100, chroni użytkownika przed upadkiem.

To wyróżnia brodzik prysznicowy 140x100 cm

Brodzik 140x100 to fantastyczny produkt, który wykorzystywany jest w wielu nowoczesnych wnętrzach. W połączeniu z innymi elementami wyposażenia można stworzyć naprawdę piękne pomieszczenie w wyjątkowym stylu. Brodzik prysznicowy 140x100 najczęściej montowany jest bezpośrednio na podłodze. Niektóre z oferowanych przez nas modeli można wbudować w podłogę i zlicować je z poziomem płytek. Brodzik 100x140 może mieć odpływ zlokalizowany pośrodku lub z jednej jego strony. Poprawia to zdecydowanie komfort zażywania kąpieli. W wielu naszych produktach zastosowana jest antybakteryjna powłoka ochronna, która zdecydowanie ułatwia czyszczenie. Pięknie wyglądający brodzik 100x140 to model, który zachwyca wielu użytkowników, dlatego tak chętnie jest przez nich wybierany.

  • W wielu nowoczesnych wnętrzach może być zamontowany brodzik prysznicowy 100x140.
  • Brodzik 100x140 może być montowany bezpośrednio na podłodze lub wbudowany w nią.
  • Odpływ w brodziku prysznicowym 140x100 umiejscowiony jest pośrodku lub z jednej ze stron.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk