Brodzik 130x100 cm

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Brodzik 130x100 – dlaczego warto wybrać ten model?

Brodzik 130x100 to urządzenie sanitarne, z którego pomocą można stworzyć bezpieczną strefę prysznicową. W naszej ofercie tego typu wyroby najczęściej występują w kształcie prostokąta. Wykonane są one m.in. z akrylu czy ze stali emaliowanej, która charakteryzuje się trwałością przez długie lata. Niektóre z produktów mogą być pokryte specjalną powłoką ochronną, która zabezpiecza je przed osadzaniem się kamienia i innych, trudnych do usunięcia zabrudzeń. Brodzik prysznicowy 130x100 oferowany przez sklep internetowy Łazienkarium.pl to produkt przyjazny dla środowiska, nie wymaga szorowania silnymi, toksycznymi detergentami. Brodzik prysznicowy 100x130 z naszego asortymentu może być również wyposażony w powłokę antypoślizgową.

  • Brodzik 100x130 najczęściej jest w kształcie prostokąta.
  • Większość trwałych brodzików prysznicowych 130x100 jest wykonanych ze stali emaliowanej, akrylu lub ceramiki.
  • Brodzik 130x100 może być pokryty specjalną powłoką ochronną, dzięki której jest łatwy w utrzymaniu w czystości i długo zachowuje swój estetyczny wygląd.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk