Brodzik 75x110 cm

Cofnij do: Prysznice
Strona:
Filtry
Strona:


Brodzik 75x110 – wybierz model do swojej łazienki

Brodzik prysznicowy 75x110 ma na tyle uniwersalny rozmiar, że pasuje do wielu wnętrz. Wystarczy dopasować go pod względem odpływu i głębokości. Do dyspozycji masz zarówno płaskie, jak i nieco wyższe modele. Wszystko zależy od efektu wizualnego, na jakim Ci zależy. Brodzik 110x75 najczęściej ma prostokątny, tradycyjny kształt. Może wypełnić on przestrzeń w narożniku, wnęce czy też wyłącznie przy jednej ścianie w długich i wąskich pomieszczeniach. W Łazienkarium.pl dostępne są modele z powłokami antypoślizgowymi oraz syfonami idealnie zintegrowanymi z powierzchnią brodzika. Do dyspozycji masz klasyczne lub bardziej nowoczesne projekty od sprawdzonych producentów.

  • Dobrej jakości brodzik prysznicowy 110x75 sprawdzi się w mniejszych i większych łazienkach.
  • Na efekt wizualny wpływa kształt, wygląd odpływu, a także głębokość całej konstrukcji.
  • Na bezpieczeństwo i komfort użytkowania wpływają gładkie powierzchnie odporne na ścieranie, plamy czy odbarwienia. Udogodnieniem są powłoki antypoślizgowe.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk