Brodzik 70x110 cm

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Brodzik 70x110 – gdzie się sprawdzi?

Jeśli masz do zaprojektowania kabinę prysznicową w wąskim i długim pomieszczeniu, to brodzik 110x70 cm jest dobrym rozwiązaniem. Prostokątny kształt można dopasować do wielu wariantów szyb w tym samym rozmiarze. Estetyczne i nowoczesne wykończenie gwarantuje brodzik prysznicowy 70x110 o niskim profilu. Ułatwia to też wchodzenie oraz wychodzenie z kabiny. Niektóre modele można dodatkowo wpuścić w posadzkę, zrównując konstrukcję z podłogą. Podczas wyboru odpowiedniego produktu, należy wziąć pod uwagę średnicę syfonu oraz prawidłowe umieszczenie odpływu. Dzięki temu instalacja przebiegnie znacznie szybciej i sprawniej. W Łazienkarium.pl możesz wybrać model odpowiadający designowi Twojej łazienki.

  • Brodzik 70x110 to idealny wybór do wąskich i długich wnętrz.
  • Rozwiązanie gwarantuje swobodę ruchów podczas kąpieli.
  • Warto wziąć pod uwagę niski model, który charakteryzuje się nowoczesnym designem i wpływa na komfort użytkowania.

Brodzik 110x70 cm a nowoczesne rozwiązania

Brodzik prysznicowy 110x70 może być wykonany z różnych materiałów. Popularne są akrylowe, konglomeratowe czy też stalowe wersje. Producenci stosują też innowacyjne materiały powstające z połączenia naturalnych kamieni i akrylu sanitarnego. Wszystko po to, aby błyskawicznie czyścić powierzchnię oraz cieszyć oko gładką, przyjemną w dotyku powłoką. Niektóre modele mają dodatkowe powłoki odpychające wodę, która szybciej spływa do odpływu. Zmniejsza to ryzyko osadzania się kamienia i używania silnych środków chemicznych. W dodatku brodzik 110x70 cm może mieć właściwości antypoślizgowe i antybakteryjne, co wpływa na bezpieczeństwo kąpieli domowników.

  • Brodzik prysznicowy 70x110 może być wykonany z akrylu, stali czy konglomeratu.
  • Nowoczesne rozwiązania na rynku pomagają w tworzeniu powierzchni łatwej w czyszczeniu i odpychającej wodę, brud czy bakterie.
  • Aby zapewnić bezpieczeństwo domownikom, można pomyśleć o modelu z antypoślizgową powierzchnią.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk