Brodzik 110x100 cm

Cofnij do: Prysznice
Filtry


Brodzik 110x100 – uniwersalny rozmiar do Twojego wnętrza

Aby brodzik prysznicowy 100x110 dobrze spełniał swoje zadanie, powinien być odpowiednio dostosowany pod kątem designu i funkcjonalności. Z tego powodu brodziki te mają bardzo uniwersalny rozmiar, który idealnie wpisuje się w przestrzeń każdej łazienki. Właśnie takie są modele dostępne w ofercie Łazienkarium.pl. To gwarancja nie tylko spójnego, estetycznego wyglądu, ale również wygody i swobody ruchów podczas codziennych kąpieli. Co ważne, tego typu brodziki mają kilka opcji montażu, w tym możliwość zabudowy w płaszczyźnie podłogi. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić dodatkową przestrzeń łazienki i preferują niskie brodziki. Oczywiście brodzik 110x100 może mieć również wyższą konstrukcję.

  • Brodzik prysznicowy 110x100 ma uniwersalny rozmiar i kształt, dlatego świetnie pasuje do każdej łazienki.
  • Brodzik 100x110 to także wygoda i pełna swoboda ruchów.
  • Modele tego typu w zależności od potrzeb można zabudować w płaszczyźnie podłogi.

Brodzik prysznicowy 110x100 a parametry techniczne

Powierzchnia brodzika jest niezwykle ważna, ale równie istotne są parametry techniczne wybranego modelu. Brodzik 110x100 z uwagi na swoją powierzchnię może mieć różną średnicę odpływu. Jeśli chodzi o materiał wykonania, to powinien być on przede wszystkim solidny i wytrzymały nawet wobec wyjątkowo intensywnej eksploatacji. Rekomendowanym surowcem jest w tym przypadku stal emaliowana, którą dodatkowo łatwo utrzymać w czystości. Dobrze sprawdzą się także akryl lub ceramika. Podczas wyboru konkretnego modelu warto zwrócić uwagę również na kwestię ramy montażowej, ponieważ brodzik prysznicowy 110x100 może wymagać konieczności jej posiadania.

  • Brodzik prysznicowy 100x110 może być wykonany z różnych materiałów.
  • Brodzik 100x110 wykonany ze stali emaliowane lub akrylu jest wytrzymały wobec dużych obciążeń i łatwo utrzymać go w czystości.
  • Niektóre brodziki wymagają konieczności zainstalowania specjalnej ramy montażowej o określonej specyfikacji.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk