Vedo Otto – bateria umywalkowa, wannowa i zestawy prysznicowe

Dodany: 06/08/2018 Aktualności Czytany: 9x
    
Vedo Otto
Na zdjęciu: bateria umywalkowa wysoka Vedo Otto

Vedo Otto – bateria umywalkowa stojąca i ścienna

Dopasowywanie baterii umywalkowej nie należy do najłatwiejszych czynności przy urządzaniu wnętrza, które ma spełnić nasze wymogi każdego dnia. Odpowiedni dobór armatury łazienkowej bezsprzecznie wpływa na komfort codziennego użytkowania. Asortyment Vedo Otto to proste linie z zaokrąglonymi krawędziami zewnętrznymi. Fabrykant Vedo oferuje dwa rodzaje armatury. Pierwszy to bateria umywalkowa stojąca, która zawiera również wysoką wersję Vedo Otto tworzącą nierozerwalny duet z modelem umywalki stawianej na blacie. Druga alternatywa to bateria ścienna umywalkowa, która wspaniale będzie współgrała z umywalką. Warto zwrócić uwagę na baterię podtynkową, ponieważ jest to zestaw kompletny, czyli obejmuje element wymagany podczas montażu tego typu baterii.
 
Vedo Otto
Na zdjęciu: bateria umywalkowa Vedo Otto
     

Vedo Otto – bateria wannowa stojąca oraz nawannowa

Nowoczesny design i klasyczna koncepcja to jest to, co bardzo lubimy. Bateria wannowa naścienna jest właśnie takim obrazem. Lekkość formy produktu nada wnętrzu uroku, a mieszacz sprawi, że uruchomienie wody i jej ustawienie okażą się zaskakująco łatwe. Gdy jednak potrzebujemy projektu bardziej ekskluzywnego, proponujemy Wam baterię wannową wolnostojącą z prysznicem. Chyba każdemu marzy się wanna wolnostojąca, a tuż obok niej piękna bateria, która stworzy pomieszczenie o wyjątkowym charakterze. Więcej na temat baterii tej klasy pisaliśmy już w: Ranking baterii wannowych. Bateria wannowa wolnostojąca. Zerknijcie! Trend instalowania baterii wannowej wielootworowej istnieje od kilku sezonów. Nikt nie śmie zaprzeczyć o atrakcyjności tego wariantu armatury. Wanna narożna czy też wanna prostokątna to idealne miejsce, gdzie śmiało możemy zamontować takie rozwiązanie.

Vedo Otto
Na zdjęciu: bateria wannowa naścienna Vedo Otto

 

Vedo Otto
Na zdjęciu: bateria wannowa stojąca Vedo Otto

Vedo Otto – zestaw prysznicowy natynkowy i podtynkowy

Kompletna bateria natryskowa podtynkowa została opracowana z myślą o nowoczesnych sanitariatach. Wzór baterii ściennej w żaden sposób nie przytłacza pozostałych elementów w obrębie wyposażenia. Delikatny chrom pięknie współgra z płytką łazienkową w obrębie prysznica. Deszczownica, jaką proponuje Vedo Otto, odznacza się owalem i występuje w kilku rozmiarach. To świetny patent dla odmiennych wymagań Klienta. Tym, którzy cenią klasykę i preferują baterie prysznicowe natynkowe, wytwórca Vedo wychodzi naprzeciw. Duża ilość rozwiązań dostępnych w Vedo Otto czyni tę serię niepomiernie praktyczną, a wizja architekta znalazła ujście w ponadczasowym stylu. 

Vedo Otto
Na zdjęciu: bateria wielootworowa Vedo Otto
Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk