Vasco ONI, czyli doskonałe grzejniki nowoczesne

(3 głosów)


Vasco O-P sprawdzi się w nowoczesnych loftach, przestronnych salonach czy funkcjonalnych łazienkach. To ozdoba czy grzejnik, gwarantujący przytulne ciepło? Zapewniamy, że obydwa! 


 


Vasco ONI to idealny grzejnik do domu

Grzejnik nie musi być nudny i schowany za firanką pod parapetem. Coraz częściej doskonałe konstrukcje wiszą na ścianach w naszym domu i dumnie ozdabiają aranżacje. Grzejnik Vasco ONI znakomicie sprawdza się w roli systemu grzewczego – to pewne – ale równie dobrze będzie wspaniałym dodatkiem i tym samym dekoracją salonu, kuchni czy łazienki. Delikatnie zaokrąglone krawędzie, różnorodność kolorystyczna  i intrygująca forma to atuty, które odmienią cztery kąty mieszkania, dodadzą uroku nieciekawej przestrzeni i zafascynują każdego, kto kocha się w minimalistycznym wzornictwie. Grzejniki Vasco Oni dostępne są we wszystkich kolorach Vasco, a więc jest w czym wybierać ;-)


 

Grzejniki Vasco Group

Vasco Group jest wiodącym producentem systemów grzewczych i wentylacji do domu. Wysokiej jakości grzejniki płytowe marki plasują się w czołówce najlepszych rozwiązań cieplnych. Popularne kaloryfery Vasco Niva, Vasco Flatline, Vasco Carre czy grzejnik retro z serii Vintage to światowe bestselery producenta, a szeroki asortyment z roku na rok się powiększa o kolejne doskonałe modele. Technologiczne zaawansowanie, najlepsze materiały i działanie oparte na ochronie środowiska naturalnego są gwarancją, że przestrzeń domu z produktami Vasco będzie idealna. Grzejnik Vasco ONI to aluminiowa konstrukcja wyposażona w miedziany przewód na cienkiej tafli, który angażując minimalną ilość wody, dostarcza optymalne ciepło. Jak podaje producent, grzejnik Vasco ONI będzie znakomicie funkcjonował w połączeniu z systemami niskotemperaturowymi, czyli m.in. ogrzewaniem podłogowym 

 


Grzenik łazienkowy Vasco O-P i półka Vasco Multi+

Vasco O-P jest grzejnikiem z wycięciami o funkcjonalnym przeznaczeniu. Podłużne otwory przeznaczone do wieszania ręczników spełnią się w roli podręcznej suszarki i w mig wysuszą mokry ręcznik. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w łazience, gdzie jak wiadomo duża ilość wieszaków, haczyków i ogólnych elementów ulepszających organizację przestrzeni jest na wagę złota. A jeśli i to będzie niewystarczającym wyjściem, Vasco oferuje stylową półkę Multi+, którą można przymocować z prawej lub lewej strony grzejnika i ulokować na niej ulubione kosmetyki, podręczne akcesoria czy nawet zwykłą dekorację łazienkową. Seria Vasco ONI to grzejniki dekoracyjne o szerokości 500 mm. W kwestii wysokości producent oferuje trzy wymiary – 1400, 1800 oraz 2000mm. Każdy znajdzie najlepszy odpowiednik. 


 

Vasco ONI, czyli ultralekki i ultracienki grzejnik

Na koniec wspomnimy Wam o największym atucie – grubości. Na pewno pamiętacie żeliwne, masywne radiatory straszące pod oknem i mało efektowne rozwiązania grzewcze z dawnych lat. Vasco wychodzi naprzeciw współczesnym trendom. Jak wspomnieliśmy grzejnik ma nie tylko dostarczać ciepło, lecz także stylowo wyglądać, dlatego grzejnik łazienkowy Vasco ONI to cienka płyta o grubości  – UWAGA – 8 mm! W kategorii grubości Vasco ONI zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce na liście radiatorów. Wspomniany przewód umieszczony jest na głębokości 2 mm pod powierzchnią produktu, na wyfrezowanej ścieżce z tyłu grzejnika. Jeśli chodzi o wagę, tutaj także Vasco Group może się pochwalić, bo największy model (500mmx2000mm) to zaledwie 23 kg!


 
 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia