Umywalka RAVAK Ceramic Slim – cienkie ścianki, modne kształty i wysoka jakość materiału

(6 głosów)
ravak ceramic slim umywalka, ravak ceramic slim umywalka na blat, ravak ceramic slim umywalka stawiana na blacie
Ravak Ceramic Slim O Umywalka nablatowa prostokątna

Wybór umywalki do łazienki to już nie tylko kwestia funkcjonalności, a stylu! Ta kategoria produktów znacznie poszerzyła się od czasów, gdy do dyspozycji Klientów było wyłącznie kilka ceramicznych modeli o tradycyjnym kształcie prostokąta. Teraz każdy, kto chce urządzić nowoczesne i modne wnętrze, sięga po umywalki nablatowe! Te jednak niejedno mają imię. Mogą być kwadratowe, owalne, czarne, błękitne, przypominające wydrążoną skałę albo... cienkościenne. I właśnie o ostatnich będzie dziś mowa! Poznajcie inspirującą serię marki RAVAK – umywalki nablatowe RAVAK Ceramic Slim.

Trend ALERT: umywalka nablatowa z cienkimi rantami

Era masywnych, geometrycznych i wizualnie ciężkich sanitariatów już minęła. Teraz trendy opanowały cienkościenne umywalki, które dzięki swojej formie nadają aranżacji uroku i finezji. Tak filigranowe kształty to nie tylko obowiązkowy składnik łazienki o romantycznym sznycie. Sprawdzą się też w aranżacjach nowoczesnych, eklektycznych czy bardziej surowych; industrialnych i loftowych. W ostatnich nieco złagodzą ascetyczny wystrój, dodając całości wizualnej lekkości.

Prosta konstrukcja umywalki stawianej na blacie RAVAK Ceramic Slim stanowi ponadczasową propozycję do każdej łazienki. Wpisze się umiejętnie zarówno w pełne pastelowych płytek wnętrze, jak i miejsce, w którym pierwsze skrzypce odgrywają beton oraz czerwona cegła. Żeby ją dobrze wyeksponować i zwrócić uwagę na cienkie ścianki, wybierz masywny blat wykonany z materiału imitującego drewno lub płyty lakierowanej na biało. W przypadku blatów RAVAK nie musisz obawiać się o wytrzymałość – płyty dostępne są w kilku szerokościach (80 cm, 100 cm i 120 cm), są poddawane głębokiej impregnacji, przez co nie są im straszne wilgoć ani zmienna temperatura. Zwolennikom funkcjonalności albo właścicielom mniejszych łazienek proponujemy szafki SUD o zaoblonych krawędziach. Są na tyle pojemne, że z powodzeniem zmieszczą mnóstwo kosmetyków i przydatnych akcesoriów!

umywalka na blat ravak, umywalka nablatowa ravak, umywalka stawiana na blat ravak
Umywalka nablatowa Ravak Ceramic Slim R

Umywalka wizualnie lekka, ale praktycznie wytrzymała

Umywalki cienkościenne RAVAK Ceramic Slim tylko z pozoru wyglądają na lekkie i delikatne. Taki efekt jest zasługą subtelnych wewnętrznych i zewnętrznych zaobleń oraz krawędzi o grubości 2 mm. Mimo filigranowych kształtów to propozycje niezwykle odporne oraz wytrzymałe na wszystko, co dzieje się w łazience – począwszy od zarysowań, uszkodzeń mechanicznych czy działania środków chemicznych. Ceramika nie żółknie pod wpływem promieni UV, nie matowieje i przez cały czas użytkowania prezentuje się tak, jak w dniu zakupu.

ravak umywalka owalna, ravak ceramic slim umywalka owalna, ravak ceramic slim nablatowa umywalka owalna
Ravak Ceramic Slim R Umywalka nablatowa owalna

Umywalki nablatowe kropką nad „i” w aranżacji modnej łazienki

Umywalki nablatowe to nie chwilowa moda a trend, który w przestrzeni łazienki zadomowił się na dobre! Nic w tym dziwnego, bo nie dość, że wyglądają ciekawie i zwracają uwagę na strefę mycia, to także zapewniają mnóstwo możliwości aranżacyjnych, gwarantują dowolność, jeśli chodzi o ulokowanie armatury sanitarnej i sporo miejsca na blacie. Wysoki, cienki rant dodatkowo ogranicza rozchlapywanie się wody dookoła, a także ułatwia mycie twarzy czy golenie się. To model, który można zainstalować na dwa sposoby – na szafce z blatem (pamiętaj wówczas, by dokupić do umywalki syfon oszczędzający miejsce), albo na blacie (klasyczny syfon zastąp wariantem dekoracyjnym).

Umywalki RAVAK cenione za design

Praktyczne zalety ceramiki, funkcjonalność związana z czystością i brakiem rozchlapanej wody dookoła czy uniwersalne przeznaczenie to zaledwie początek listy atutów RAVAK Ceramic Slim. Umywalki producenta zostały również wyróżnione w konkursie Dobry Design 2020. Powodem tego wyróżnienia była udana próba połączenia designu z użytecznością, bo koncept Ceramic Slim poza tym, że zdumiewa modną formą o cienkich rantach, to także wykonany jest z trwałego materiału, co oznacza brak problemów podczas eksploatacji. Ceramiczne umywalki dostępne są w dwóch wariantach, jako umywalna nablatowa RAVAK Ceramic Slim O (o owalnym kształcie) oraz umywalka RAVAK Ceramic Slim R w formie prostokąta o zaokrąglonych krawędziach.

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia