Novellini Divina Outdoor – wanna z hydromasażem, która gwarantuje maksimum relaksu!

(4 głosów)
novellini divina outdoor wanna, novellini divina outdoor wanna na balkon, novellini divina outdoor wanna na taras
Novellini Divina Outdoor wanna do postawienia na tarasie

Wanna masażowa Novellini Divinia Outdoor to coś więc niż zwykła wanna. To symbioza innowacyjnej technologii i najwyżej jakości materiałów, która gwarantuje wszystko, czego potrzeba do relaksu. To gradacja odprężenia stworzona przez specjalistów od piękna – markę Novellini. Włoski producent branży sanitarnej, we współpracy z utalentowanym designerem Massimo Farinatti, opracował produkt, którego nie może zabraknąć na perfekcyjnie urządzonym tarasie. Poznaj wanny Novellini Divina Outdoor, czyli stylowe jacuzzi ogrodowe, wannę dwuosobową i miejsce wyciszenia w jednym.

Wanna z hydromasażem przepisem na relaks

Koi. Rozluźnia. Poprawia samopoczucie. Stymuluje mięśnie i regeneruje zmęczone ciało. Przyspiesza przemianę materii. Zwiększa elastyczność skóry. Zastępuje relaksujące zabiegi w renomowanym spa. Krótko mówiąc, działa cuda – we własnym domu czy ogrodzie! Wanna Novellini Divina Outdoor to koncepcja, który wykracza poza ramy standardowej wanny z hydromasażem. Może być częścią przestronnego pokoju kąpielowego albo efektownym jacuzzi ulokowanym w zacienionym miejscu zieleńca. Nowoczesny design produktu uzupełni przestrzeń urządzoną w zgodzie ze współczesnymi trendami, gwarantując spokój dla umysłu i regenerację dla ciała – zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich.

Dwuosobowa wanna z hydromasażem Novellini Divina Outdoor dostępna jest w rozmiarze 190x140 cm w trzech wariantach hydromasażu; Basic, Plus oraz TOP.

 • Wersja Basic to kompozycja 18 dysz zlokalizowanych na plecy, boki oraz nogi, a także 4 lampy LED w kolorze białym.
 • Wersja Plus to kompozycja 18 dysz zlokalizowanych na plecy, boki oraz nogi, a także 16 mikrodysz znajdujących się w dnie wanny oraz chromoterapia Multikolor.
 • Wersja Top to kompozycja 18 dysz zlokalizowanych na plecy, boki oraz nogi, 16 mikrodysz znajdujących się w dnie wanny, a także 2 dysze do systemu Natural Air z dodatkową pompą powietrza. System wyposażony jest także w chromoterapię Multikolor.

Innowacyjne funkcje wanny Novellini Divinia Outdoor

Woda i powietrze to kluczowe składniki w przepisie na relaks według Novellini. W wannie Novellini Divina Outdoor występują jednak jeszcze inne komponenty. To m.in. muzyka, a właściwie odpowiedzialny za emisję ulubionych dźwięków system audio Bluetooth, który pozwoli rozkoszować się chwilą w akompaniamencie taktów doskonałych melodii wypływających z głośników wbudowanych pod wanną. Dzięki temu akordy rozchodzą się równomiernie i płynnie, potęgując przyjemność Twojej kąpieli. Zawarty w zestawie intuicyjny panel sterujący dodatkowo pomaga w celebrowaniu tego czasu – czytelne przyciski nie sprawią trudności podczas ustawiania parametrów nawet laikom.

Drugim, ważnym składnikiem wanny Novellini Divina Outdoor jest technologia, która usprawnia, wyręcza Użytkowników i pozwala skupić się wyłącznie na przyjemności, jaką daje kąpiel! Novellini w wariancie Divina Outdoor stosuje praktyczny system oczyszczania AQUACLEAN, bazujący na wykorzystaniu ozonu, UV oraz C. Ta mieszanka redukuje powstawanie jakichkolwiek patogenów, co nie dość, że zapewnia bezpieczeństwo, to też minimalizuje wydatki i ogranicza koniczność użycia chemicznych, drogich detergentów.

Trzeci komponent to chromoterapia Chromolight, czyli terapia kolorami, które potęgują wrażenie wellness. Emitowane światło dostarcza jeszcze więcej zalet dla ciała i umysłu, zamieniając codzienną kąpiel w niecodzienne doznanie!

Zalety wanny Novellini Divina Outdoor wiążą się z jakością

Wybór wanny wielokrotnie spędza Użytkownikom sen z powiek. To, podobnie jak płytki podłogowe czy armatura sanitarna, inwestycja na lata, dlatego poza designem liczy się jakość materiałów wykorzystanych w procesie powstawania produktu. Ten parametr jest szczególnie istotny w przypadku wanien zewnętrznych, które muszą być odporne na kaprysy pogody. Wanny Novellini Divina Outdoor także i na tym polu zdecydowanie się wyróżniają, ponieważ:

 • Korpus wanny wykonany jest z termoformowalnego arkusza akrylowego SENOSAN®, który wykorzystywany jest do tworzenia wanien przeznaczonych do użytku zewnętrznego. To materiał wysoce odporny na niekorzystne czynniki pogodowe – nie odkształca się, nie zmienia koloru pod wpływem promieni UV i nie są mu straszne zmienne temperatury.
 • Na dnie wanny zastosowany jest termoformowalny arkusz ABS. Zapewnia on wytrzymałość, ochronę przed gryzoniami i stanowi barierę termiczną oraz akustyczną.
 • Dysze stworzone są ze stali nierdzewnej 316 lub ABfS.
 • Aluminiowa rama, która nie dość, że stanowi najlepszą izolację termiczną oraz akustyczną, to jest też skuteczną ochroną przed gryzoniami.
 • Wytrzymałość gwarantują także panele tworzone z materiałów kompozytowych z ekspandowanym PVC i wykończeniem Skai-Continental.
 • Zastosowano pompy WaterWay 2,5 KM, które gwarantują cichą pracę i bezawaryjne działanie przez wiele lat.
 • Wykorzystano elektroniczne sterowanie i grzałki 2 kW marki Balboa – lidera, jeśli chodzi o produkcję systemów elektronicznych do wanien zewnętrznych.
 • Wykorzystano system odwadniający rury, który przyda się zwłaszcza w okresie zimowym czy w czasie, gdy z wanny długo nikt nie korzysta oraz system ozonowania AOP (Ozono-UV) CMP.
 • Elementami wanny są siedzisko i zagłówek wykonany z antybakteryjnego materiału EVA. Jest on miły w dotyku i nie sprawi trudności z utrzymaniem czystości.

Wanna masażowa jako stylowe dopełnienie

Kąpiel w wannie z hydromasażem to porcja przyjemności i zdrowia dla ciała oraz ducha, a także przepis na stylową realizację przydomowej strefy odpoczynku. b – począwszy od nowoczesnego, a skończywszy na klasycznym czy scandi. Ten rezultat spotęgują dostępne kolory obudowy. To cztery warianty, w tym wzory z dekorem drewna Oak Alpine i Oak Concrete, które sprawdzą się na tarasie, gdzie motywem przewodnim jest natura, a także propozycje Oxid i Quarz w jednolitych, ciemnych tonacjach. Do pełni harmonii producent oferuje także pokrywę termiczną, której zadaniem jest ograniczenie zużycie energii elektrycznej podczas ogrzewania oraz izolacja termiczna.

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia