Koronawirus Covid-19 – procedury w naszej firmie

(11 głosów)
 

Szanowni Klienci,

informujemy, że nasza firma – w związku z panującą w Polsce pandemią – podjęła szereg działań zmierzających do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Mamy nadzieję, że akcja #zostańwdomu oraz zachowanie wszelkich środków ostrożności i odpowiedzialna postawa przyczynią się do skutecznej walki z chorobą.

Naszym celem jest ochrona zdrowia Pracowników, Kontrahentów i Partnerów Biznesowych, dlatego podjęliśmy następujące kroki:

  • Nasi Pracownicy z działów handlowego, marketingowego, informatycznego, księgowego i reklamacji wykonują pracę zdalnie. Są oni dostępni dla Państwa w dotychczas obowiązujących godzinach pracy, od 8:00 do 16:00.
  • Pracownicy Magazynu pracują w systemie zmianowym. Na stałe wydzielone brygady nie mają ze sobą żadnego kontaktu, a wszelkie używane przez nich sprzęty są systematycznie dezynfekowane.
  • Wszystkie powierzchnie magazynowe są systematycznie odkażane.
  • Każdy Pracownik został poinformowany o wymaganych procedurach w zakresie ochrony.
  • Na terenie firmy znajdują się stanowiska do dezynfekcji rąk. Do dyspozycji Pracowników przeznaczone są również jednorazowe środki higieny.
  • Wstęp na teren biur oraz magazynu mają wyłącznie osoby zatrudnione, a przyjmowanie i wydawanie dostaw odbywa się na zewnątrz budynku, z zachowaniem zaleceń związanych z ograniczeniem kontaktu bezpośredniego.

Mimo podejmowania wielu działań niestety niemożliwym jest uniknięcie opóźnień związanych z realizacją zamówienia. Już dziś z góry chcemy przeprosić za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki dotarły do Państwa jak najszybciej.

Informujemy również o tym, że z uwagi na dobro naszych Pracowników nie ma możliwości odbiorów osobistych w oddziałach w Skawinie oraz Świebodzinie, koło Dąbrowy Tarnowskiej.

Dodatkowo, aby ograniczyć kontakt z Kurierami, wprowadzamy dostawy produktów małogabarytowych do paczkomatów Inpost.

W trosce o zdrowie Kurierów ograniczyliśmy wysyłki za pobraniem oraz odbiory w punktach DPD.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z nami.

Z wyrazami szacunku
Zespół Łazienkarium.pl

Skomentuj

1 komentarz

Rekomendacje i wyróżnienia