HÜPPE Studio – kolekcja kabin prysznicowych do każdego wnętrza

(2 głosów)

HÜPPE Studio – uniwersalność, która daje przewagę

Doskonałe rzemiosło, znakomita jakość oraz najnowsze udogodnienia technologiczne sprawiają, że marka HÜPPE w dziedzinie kabin natryskowych od lat nie ma sobie równych. Sukces HÜPPE to jednak przede wszystkim pomysłowość, funkcjonalność i indywidualizm. Kolekcja HÜPPE Studio prezentuje niezliczone sposoby aranżacji artykułów, ale także ich elastyczność oraz możliwość personalizacji.
 

HÜPPE Studio – kolekcja kabin prysznicowych do każdego wnętrza
Huppe Studio Kabina narożna

Paryż lub Berlin – dwa nurty wzornicze HÜPPE Studio

Marka HÜPPE, tworząc cykl Studio, zadbała o niespotykany dotąd design oparty na dwóch różnych filarach: francuskiego kunsztu oraz niemieckiej surowości. W pierwszym wariancie HÜPPE Studio Paris elegance projekt skupia się na płynnych kształtach, łagodnych liniach oraz detalach, dodających łazience zmysłowego charakteru oraz niewymuszonej stylowości. Z kolei HÜPPE Studio Berlin pure to klarowność i prostota, które czerpią z podbijającego wnętrza naszych domów minimalizmu.

HÜPPE Studio – kolekcja kabin prysznicowych do każdego wnętrza
Kabina Huppe Studio

HÜPPE Studio – wyjątkowe kabiny marzeń oraz ich niezliczone właściwości aranżacyjne

HÜPPE Studio w parze z precyzyjną obróbką materiału proponuje idealne rozwiązanie dla każdej zabudowy. Bez względu na to, czy w Twoim domu występują skosy dachowe, cokoły, bądź niedoskonałości ścian – wszystko znika, dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu. Realizację niemal wszystkich planów łazienek umożliwia wykonywanie przez producenta wycięć. Warto zwrócić także uwagę na wybór wysokojakościowych modeli, jakie oferuje HÜPPE Studio w wersji z drzwiami skrzydłowymi, wahadłowymi czy w wariancie Walk-In. Kabina HÜPPE Studio jest dostępna w niezliczonych kształtach: czworokącie, pięciokącie, 1/4 koła lub półkolu, a także bez ramy lub częściowo w ramie, w zależności od preferencji nabywcy. Przy wykonaniu delikatnie obramowanym za pomocą stylowych i praktycznych listew przyściennych HÜPPE Studio uszczelnia i stabilizuje urządzenie, a także niweluje mankamenty wnętrza. 
 

HÜPPE Studio – kolekcja kabin prysznicowych do każdego wnętrza
Huppe Studio Kabina Prysznicowa Prostokątna

Niezwykła wytrzymałość i wygoda użytkowania kabin HÜPPE Studio

Kabiny natryskowe kolekcji HÜPPE Studio cieszą komfortem użytkowania przez wiele długich lat. Odporność i solidność to, poza piękną formą i walorami aranżacyjnymi, kluczowe cechy kolekcji. Producent HÜPPE Studio wyposażył produkty w zawiasy mocowane na płasko, delikatnie ukryte w tafli, umożliwiające otwieranie drzwi do środka i na zewnątrz. Dodatkowo zastosowano mechanizm wznosząco-opadający, który wpływa na mocne domykanie drzwi oraz chroni listwę uszczelniającą. Do stworzenia modelu HÜPPE Studio użyto wyłącznie segmentów z jednowarstwowego szkła bezpiecznego (ESG) o grubości 8 mm. Co najważniejsze, HÜPPE zapewnia nabywcom indywidualnym 30-letnią gwarancję.
 

HÜPPE Studio – kolekcja kabin prysznicowych do każdego wnętrza
Huppe Kabina Prysznicowa, brodzik prostokątny i syfon do brodzika

Kolory i struktury HÜPPE Studio

Możliwość samodzielnego zaprojektowania kabiny daje nie tylko opcję dopasowania do każdego wnętrza, ale również skupia się na szerokim wyborze materiałów spośród wielu dostępnych propozycji. Nadanie urządzeniu szczególnego charakteru nigdy nie było prostsze. Seria HÜPPE Studio proponuje niespotykaną różnorodność struktur, barw szyb oraz okuć. Wielość kolorów podstawowych oraz wypełnienia, duża liczba dekorów, a także szkła barwione (zielone, brązowe, popielate) lub szkła strukturalne (Chinchilla, Mastercarre) – oto prosty przepis na stworzenie własnej, prawdopodobnie jedynej na świecie i niepowtarzalnej kombinacji.

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia