HÜPPE Enjoy – nowoczesne kabiny natryskowe tworzone z pasją

(2 głosów)
HÜPPE Enjoy – nowoczesne kabiny natryskowe tworzone z pasją
Huppe Enjoy Kabina Prysznicowa Okrągła

HÜPPE Enjoy, czyli komfort w parze z techniką i architekturą

Relaksujący prysznic po całym dniu, czy szybkie orzeźwienie o poranku? Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, kabiny natryskowe HÜPPE Enjoy to idealne rozwiązanie. Marka HÜPPE w każdej prezentowanej linii artykułów poszukuje kolejnych ulepszeń, innowacji i walorów praktycznych. Dzięki połączeniu najwyższej technologii i nowoczesnego designu powstała seria HÜPPE Enjoy. Co specjalnego przygotował producent tym razem? Przekonaj się sam!

HÜPPE Enjoy – nowoczesne kabiny natryskowe tworzone z pasją
Huppe Enjoy Elegance Scianka boczna i brodzik prostokątny 

Dwa oryginalne modele HÜPPE Enjoy – Elegance i Pure

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów projektanci HÜPPE Enjoy stworzyli dwie kategorie kabin bazujących na indywidualnym stylu oraz wyjątkowym charakterze kolekcji. W celu zwiększenia grona odbiorców HÜPPE prezentuje design Elegance oraz Pure. Pierwszy z wariantów HÜPPE Enjoy Elegance ukazuje serię o płynnych kształtach i wyrafinowanej formie, cechującą się najwyższą dbałością o detale. Z kolei HÜPPE Enjoy Pure to krok w stronę prostych linii, klasycznych figur oraz uwielbianego minimalizmu.


HÜPPE Enjoy i przyjemność z kąpieli pod prysznicem

Kolekcja HÜPPE Enjoy została zaprojektowana, aby cieszyć możliwością odpoczynku i pozwolić naszemu organizmowi na pełną regenerację. Aby zwiększyć komfort użytkowania, modele zostały wyposażone w dwa systemy drzwi: skrzydłowy oraz wahadłowy. Takie rozwiązanie pozwala dopasować kabinę do wnętrza według naszych upodobań, bez uszczerbku dla cennej przestrzeni łazienkowej. Warianty dodatkowo posiadają zawiasy montowane bezpośrednio do szkła (na płasko) tak, aby przyspieszyć sprzątanie i z łatwością utrzymać czystość. Co więcej, w drzwiach skrzydłowych zastosowano mechanizm wznosząco-opadający, który zapobiega tarciu profili uszczelniających o podłogę, dzięki czemu możemy zachować naszą strefę prysznicową w idealnym stanie.

HÜPPE Enjoy – nowoczesne kabiny natryskowe tworzone z pasją
Huppe Enjoy Kabina Prysznicowa Narożna

Szkło HÜPPE Enjoy o spersonalizowanym charakterze 

Artykuły HÜPPE bazują na nowoczesnej i ekologicznej technologii surowców. W tworzeniu serii HÜPPE Enjoy zastosowano wyłącznie bezpieczne jednowarstwowe szkło hartowane (ESG) o grubości 6 lub 8 mm. Taki materiał nie tylko chroni przed urazami mechanicznymi, zarysowaniami, ale także – ze względu na twardość – jest odporny na ciężar. Dla zachowania indywidualności szyby w kabinach dostępne są także z wybranym uszlachetnieniem „Anti-Plaque”, które pozwala łatwo zadbać o czystość modelu oraz zapewnia mu długotrwały blask. Powierzchnia szkła występuje w kilku wzorach. Pierwszy z nich, Sand Plus, to wariant całkowicie nieprzejrzysty, kolejne opcje to delikatne paski szkła Privatima, nowoczesny dekor Bubbles lub wzór przezroczysty. Wykończenia HÜPPE Enjoy są dostępne w chromie eloxal, odpornym na wszelkie urazy mechaniczne oraz działanie silnych środków chemicznych.


HÜPPE Enjoy gwarancją optymalizacji każdego wnętrza

W celu osiągnięcia najbardziej pożądanej estetyki oraz spektakularnego rezultatu kabiny prysznicowe zostały wykonane bez ramy. Dzięki temu rozwiązaniu występowanie w pomieszczeniu cokołów, niedociągnięć budowlanych, czy nachylonego sufitu nie stanowi problemu. Modele są podatne na obróbkę, czyli wykonanie skosów lub wycięć i mogą być zaaranżowane niemal we wszystkich rodzajach łazienek. Pięknie dopasowane fragmenty urządzenia wymagają także zastosowania systemu maskownic HÜPPE, które pozwalają na niwelację różnic pionowych i poziomowych ścian. Technika ta opiera się na montażu segmentów drzwi do ściany bez widocznych łączeń śrubowych oraz bez konieczności nawiercania listwy przyściennej. Co ważne, elementy montowane są z takiego samego rodzaju szkła, jaki tworzy całość kabiny HÜPPE Enjoy. Takie wykończenie pozwala zachować spójność i wysuwa na pierwszy plan indywidualny oraz minimalistyczny charakter kolekcji HÜPPE Enjoy.Prysznic
HÜPPE Enjoy – nowoczesne kabiny natryskowe tworzone z pasją
Prysznic Huppe Enjoy

 

Skomentuj

Rekomendacje i wyróżnienia