Roca Gap Bidety

Cofnij do: Bidety
Filtry


Bidet Roca Gap – funkcjonalne urządzenie do łazienki

Chcesz stworzyć funkcjonalną łazienkę i zapewnić jak najlepsze warunki do dbania o higienę dla swoich domowników? Roca Gap bidet to świetne uzupełnienie tradycyjnej toalety. Urządzenie dopasujesz pod względem wizualnym do całego pomieszczenia oraz misy WC. Producent stosuje do produkcji wysokiej jakości ceramikę. Ma ona gładką, jednolitą powierzchnię. Dodatkowo bidet Roca Gap może mieć powłoki, które ułatwiają czyszczenie. Na takiej powierzchni osadza się znacznie mniej bakterii, zacieków czy też kamienia. W ofercie Łazienkarium.pl znajdziesz gotowe zestawy wraz z elementami do montażu. Możesz wybierać spośród pojemności oraz kształtów mis. Dzięki temu dopasujesz wariant do swoich potrzeb.

  • Bidet Gap Roca to oprócz misy WC praktyczne urządzenie sanitarne w łazience.
  • Domownicy w łatwiejszy sposób mogą dbać o swoją higienę osobistą.
  • Do wyboru są urządzenia z wysokiej jakości ceramiki, która może być urozmaicona powłokami ochronnymi.

Bidet Gap Roca a sposób montażu

Do dyspozycji jest Roca Gap bidet podwieszany. Montuje się go do rozwiązania jakim jest stelaż podtynkowy Roca, co ogranicza widoczne elementy instalacji do minimum. Przestrzeń pod urządzeniem sanitarnym jest pusta. Ułatwia to czyszczenie podłogi, ale nie tylko. Takie rozwiązanie wpływa na efekt lekkiego wizualnie wnętrza. Dzięki temu możesz zainwestować w Roca Gap bidet wiszący nawet w małej łazience. Bardziej klasycznym rozwiązaniem jest wariant stojący. Mocuje się go bezpośrednio do posadzki. Bez problemu wybierzesz zatem sposób montażu do wielkości i charakteru pomieszczenia oraz możliwości technicznych. Pod uwagę warto wziąć także dopasowanie armatury. Bateria bidetowa Roca lub rozwiązania innych producentów powinny podkreślać charakter tej strefy.

  • Do wyboru jest wiele urządzeń różniących się wielkością i kształtem.
  • Model wiszący świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach.
  • Bidet stojący Roca Gap ma tradycyjną budowę i mocuje się go bezpośrednio do posadzki.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk