Baterie Umywalkowe Termostatyczne

Cofnij do: Baterie
Strona:
Filtry
Strona:


Bateria umywalkowa termostatyczna – w trosce o bezpieczeństwo

Bateria termostatyczna umywalkowa to doskonały pomysł na wykończenie łazienki nowoczesną i praktyczną armaturą. Przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Różni się od zwykłych baterii tym, że miesza wodę zimną z gorącą, utrzymując pożądane parametry przez cały czas użytkowania. Właśnie dlatego strumień ma optymalną temperaturę i nie poparzy delikatnych dłoni. Łatwo jest ustawić cieplejszy lub chłodniejszy strumień. Gdzie więc ją zastosować? Bateria umywalkowa termostatyczna sprawdzi się zatem w każdym gospodarstwie domowym, ale najczęściej jest wybierana przez rodziny z dziećmi. Mechanizm, na którym opiera się ta armatura, gwarantuje też oszczędność wody. To dlatego, że nie trzeba czekać na odpowiednią temperaturę strumienia.

  • Bateria umywalkowa termostatyczna różni się od zwykłej funkcją mieszania ciepłego strumienia z zimnym i utrzymywania pożądanych ustawień.
  • Armatura pełni dodatkową funkcję zabezpieczenia przed poparzeniem.
  • Warto zwrócić uwagę, że bateria termostatyczna umywalkowa to dobry sposób na niższe rachunki za wodę.

Bateria umywalkowa z termostatem – jaką wybrać?

Spośród wielu modeli w Łazienkarium.pl na pewno możesz wybrać budowę dopasowaną do Twojej umywalki. Bateria umywalkowa z termostatem może być uzupełnieniem misy montowanej na blacie dzięki wydłużonej konstrukcji i specjalnie dopasowanej wylewce, ale nie tylko. Znajdziesz też produkty służące do mocowania w umywalkach wpuszczanych w szafkę czy też blat. Odpowiedni wymiar zapobiega rozchlapywaniu się wody na boki. Baterie umywalkowe termostatyczne mogą mieć powierzchnie ułatwiające czyszczenie, perlator napowietrzający strumień, a także nowoczesne funkcje elektronicznego sterowania. Dobrze, aby były wyposażone w głowicę ceramiczną gwarantującą trwałość i odporność na rdzę.

  • Bateria umywalkowa z termostatem najczęściej jest uzupełnieniem misy mocowanej na blacie, ale nie jest to jedyny dostępny rodzaj.
  • Wbudowany regulowany perlator pozwala na oszczędność wody ze względu na napowietrzanie strumienia.
  • Nowoczesne baterie umywalkowe termostatyczne mogą być sterowane elektronicznie za pomocą pokrętła.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk