Baterie Umywalkowe Podtynkowe

Cofnij do: Baterie
Strona:
Filtry
Strona:


Bateria umywalkowa podtynkowa — szyk i wygoda w Twojej łazience

Bateria umywalkowa podtynkowa to produkt dla osób, które poszukują eleganckich, stylowych i funkcjonalnych rozwiązań do swojej łazienki. Jest to rozwiązanie wysokoestetyczne, które pozwala na ukrycie niektórych elementów. Co jeszcze wyróżnia urządzenia tego typu? Podtynkowe baterie umywalkowe są montowane bezpośrednio w ścianie, co pozwala na uzyskanie jednolitej i gładkiej powierzchni zlewu. Dzięki temu zyskujesz dodatkową przestrzeń do codziennych czynności higienicznych. W sklepie Łazienkarium.pl znajdziesz różne modele podtynkowych baterii umywalkowych — bez problemu więc znajdziesz produkt odpowiedni do swojego wnętrza.

  • Baterie umywalkowe ścienne podtynkowe to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają eleganckich, stylowych i funkcjonalnych rozwiązań do łazienki.
  • Montaż produktu bezpośrednio w ścianie pozwala na uzyskanie jednolitej oraz gładkiej powierzchni wokół umywalki, optycznie zwiększając przestrzeń.
  • W naszym sklepie znajdziesz różne modele podtynkowych baterii umywalkowych, dzięki czemu bez problemu dopasujesz odpowiedni produkt do własnej aranżacji. Obecnie bardzo modna stała się bateria umywalkowa ścienna czarna.

Podtynkowe baterie umywalkowe to łatwy montaż i konserwacja

Bateria umywalkowa podtynkowa to synonim wygody i funkcjonalności również pod względem montażu. Pośród produktów dostępnych w sklepie Łazienkarium.pl znajdziesz takie, które cechują się łatwą instalacją. Dzięki temu możesz samodzielnie zamontować podtynkową baterię umywalkową, bez konieczności wzywania fachowca. Kran podtynkowy do umywalki pozwala na łatwą i wygodną regulację, zarówno temperatury, jak i natężenia wody. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów — dzięki temu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe, nawet przy codziennym, intensywnym użytkowaniu.

  • Baterie umywalkowe ścienne podtynkowe to produkty łatwe w montażu. Bez problemu samodzielnie zainstalujesz odpowiedni produkt w swojej łazience.
  • Kran podtynkowy do umywalki pozwala na wygodną regulację strumienia wody oraz temperatury — jest przyjemny w codziennym użytkowaniu.
  • Wszystkie produkty dostępne w sklepie Łazienkarium.pl zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów — ciesz się eleganckim wyglądem i długotrwałym użytkowaniem baterii umywalkowych podtynkowych.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk