Grohe Bidette Podtynkowe

Cofnij do: Baterie
Filtry


Bidetta podtynkowa Grohe do łazienki

Bidetta podtynkowa Grohe to bateria bidetowa ze słuchawką, która najczęściej montowana jest na ścianie obok muszli toaletowej. Dostępna jest ona w wielu kolorach, m.in. białym i srebrnym (chromowanym), dlatego można dopasować ją do wnętrz urządzonych w różnym stylu. Do niektórych oferowanych przez nasz sklep internetowy modeli dołączone są uchwyt i długi wąż, dzięki któremu każda użytkująca go osoba ma pełną swobodę ruchu. Strumień wody może być ustawiony pod dowolnym kątem. Nowoczesne baterie Bidette Grohe podtynkowe są świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na zwiększeniu wygody dbania o higienę intymną, a jednocześnie nie dysponują one dużą przestrzenią w łazience.

  • Grohe bidetki podtynkowe polecane są osobom, które chcą zwiększyć wygodę dbania o higienę.
  • Długi wąż sprawia, że użytkownik podczas używania baterii Bidette Grohe podtynkowej ma pełną swobodę ruchu.
  • Nowoczesna bidetta podtynkowa Grohe zamontowana może być na ścianie obok muszli toaletowej.

To wyróżnia Grohe bidetki podtynkowe

Bidetta podtynkowa Grohe jest to urządzenie sanitarne charakteryzujące się kompaktowym rozmiarem. Często wybierana jest przez osoby, które w swojej łazience nie mogą zamontować klasycznego bidetu. Proste w montażu baterie Bidette Grohe podtynkowe wykonane są z dobrej jakości materiału, dlatego pomimo częstego użytkowania zachowują swój pierwotny wygląd. Modele oferowane w sklepie Łazienkarium.pl są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Wystarczy przemyć je nasączoną delikatnym detergentem ściereczką i spłukać pod bieżącą wodą. Większość dostępnych w naszym sklepie produktów wyposażona jest w system zapobiegający powstawaniu osadów wapiennych.

  • Grohe bidetki podtynkowe występują w niewielkim rozmiarze, dlatego można zamontować je we wnętrzu o małej powierzchni.
  • Bidetta podtynkowa Grohe wykonana jest z dobrej jakości materiału i łatwa w utrzymaniu w czystości.
  • Niektóre baterie Bidette Grohe podtynkowe oferowane w naszym sklepie wyposażone są w system, który zapobiega wytrącaniu się osadu wapiennego.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk