Grohe Baterie Bidetowe

Cofnij do: Baterie
Strona:
Filtry
Strona:


Baterie bidetowe Grohe do Twojej toalety

Baterie bidetowe to funkcjonalne urządzenia sanitarne, które umożliwiają mycie stref intymnych po skorzystaniu z toalety. Ich kompaktowe rozmiary i ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że utrzymanie higieny jest tak proste jak nigdy dotąd. Grohe bateria bidetowa, dostępna w asortymencie Łazienkarium.pl, spełni oczekiwania wszystkich użytkowników, którzy zwracają szczególną uwagę na kwestię higieny. Baterie bidetowe Grohe będą odpowiednim wyborem zarówno do małych łazienek, jak i pomieszczeń, z których korzystają osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Wygodna konstrukcja sprawia, że realizacja czynności higienicznych jest tak prosta jak nigdy dotąd. Dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki bateria bidetowa Grohe jest łatwa do utrzymania w czystości, dzięki czemu nie ma ryzyka przeniesienia bakterii.

  • Bateria bidetowa od producenta Grohe to rozwiązanie, które zadba o najwyższy poziom higieny.
  • Bateria do bidetu Grohe sprawdzi się zarówno w małej łazience, jak i dużym pomieszczeniu.
  • Dzięki zainstalowaniu baterii bidetowej można wykonywać czynności pielęgnacyjne bez konieczności korzystania z prysznica.

Bateria do bidetu Grohe — jakie ma funkcje?

Producent Grohe zastosował nowoczesne technologie, dzięki którym baterie bidetowe posiadają wszystkie funkcjonalności odpowiadające oczekiwaniom wymagających Klientów. Przykładem jest chociażby bateria bidetowa Grohe z opcją regulowanego przepływu wody. To ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie dedykowane wszystkim użytkownikom, którzy chcę ograniczyć zużycie wody. Największą zaletą urządzenia jest jednak łatwość instalacji. Grohe bateria bidetowa może być podłączona do każdego typu, nawet niewielkiego, bidetu. Sprawdzi się zarówno tam, gdzie zamocowany jest bidet wiszący, jak i bidet stojący. Urządzenia oferują wąski strumień wody, co może być to poczytywane jako zaleta — zwłaszcza w kontekście wydatków na wodę i energię.

  • Bateria do bidetu Grohe posiada zaawansowane funkcjonalności.
  • Nowoczesne baterie bidetowe zajmują niewiele miejsca i będą dobrym wyborem nawet do bardzo małej łazienki.
  • Baterie bidetowe Grohe posiadają specjalne powłoki ułatwiające utrzymanie powierzchni w czystości.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk