Baterie Bidetowe Złote

Cofnij do: Baterie
Strona:
Filtry
Strona:


Złote baterie bidetowe – jakie mają zalety?

Złote baterie bidetowe to rozwiązania zwracające na siebie uwagę przede wszystkim ze względu na atrakcyjny wygląd. Z racji tego, że modele tego typu rzucają się w oczy, kran do bidetu złoty może być więc znakomitym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie w łazience brakuje elementów ozdobnych. Wpisuje się np. w klimat nowoczesnego pomieszczenia. Jednak złota bateria do bidetu jest w stanie zachwycić także entuzjastów klasyki i pewnej dozy przepychu. Plusem złotej baterii do bidetu jest także odporność na plamy. Złoto, zwłaszcza w swojej matowej osłonie, nie uwidacznia drobnych zabrudzeń. Samo utrzymanie złotych baterii bidetowych w czystości również nie należy do zadań skomplikowanych i zwykle wymaga przede wszystkim systematyczności, a nie silnych detergentów. Stawiając na kran do bidetu złoty z oferty Łazienkarium.pl, można mieć też pewność, że podniesie on prestiż pomieszczenia. Nic zatem dziwnego, że rozwiązanie to pojawia się także w restauracjach i hotelach.

  • Złote baterie bidetowe pasują do niemal każdej łazienki, bez względu na jej wielkość i stylistykę.
  • Można łatwo je czyścić, zwykle bez konieczności stosowania silnych środków chemicznych.
  • Świetnie sprawdzają się nie tylko w domach prywatnych, ale i w hotelach, i pensjonatach oraz w lokalach gastronomicznych.

Kran do bidetu złoty – charakterystyka i rodzaje

Złote baterie bidetowe możemy podzielić na co najmniej kilka grup. Wśród najczęściej wzmiankowanych różnic między nimi zwykle wspomina się o różnych sposobach ich montażu. Bez trudu znajdziemy kran do bidetu złoty montowany tradycyjnie – natynkowo. Modele podtynkowe, często uważane za bardziej nowoczesne, również cieszą się jednak sporą popularnością. Różnice dotyczą także liczby uchwytów, w jakie wyposażona jest złota bateria do bidetu. Dominują rozwiązania z jednym uchwytem. Osoby, które planują stworzenie łazienki w stylu retro, mogą jednak liczyć także na osobny uchwyt do ciepłej i zimnej wody. Złota bateria bidetowa często jest wyposażona w dodatkowe funkcje. Tu najczęściej wspomina się o perlatorze, dzięki któremu można liczyć na mniejsze zużycie wody bez strat dla higieny. Poszczególne modele różnią się także wielkością i kształtem.

  • Złote baterie bidetowe występują zarówno w wersji natynkowej, jak i podtynkowej.
  • Często posiadają dodatkowe funkcje takie, jak ograniczający zużycie wody perlator.
  • Kupujący mogą zdecydować, czy interesuje ich rozwiązanie z jednym, czy też z dwoma uchwytami.

Dostępność

Ponad 9000 produktów dostępnych od ręki

Ochrona kupujących

Bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL

Wysyłka w 24h

Na terenie całej Polski

Nr 1 w Polsce

Sklep z największym wyborem asortymentu

Używamy ciasteczek, aby poprawić Twoje doświadczenia. Kontynuując korzystanie z naszej witryny akceptujesz używanie przez nas ciasteczek. Możesz zarządzać ustawieniami ciasteczek w swojej przeglądarce.
Szukaj
Kategorie
0
Live chat
0
Wycena
0
Koszyk