Brodziki półokrągłe

(702 produkty)
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
469 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
469 zł
Dostępność: dostępny
(2 opinie)
582 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
538 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
469 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
764 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
4207 zł
Dostępność: dostępny
(7 opinii)
2479 zł
Dostępność: dostępny
(1 opinia)
672 zł

O kategorii Brodziki półokrągłe

Brodziki łazienkowe, to coraz częstszy wybór Konsumentów. Cenione za maksymalną wygodę  jaką dostarczają swoim Użytkownikom, cieszą się popularnością zarówno w mniejszych pokojach kąpielowych, jak i tych w których metraż gwarantuje przestrzenną swobodę. Brodziki półokrągłe zazwyczaj montowane są w rogu łazienki, by wykorzystać posiadaną powierzchnię. Delikatny, miękki front nadaje pomieszczeniu nieco przytulności a solidna wykonana przednia tafla daje gwarancje długoletniej eksploatacji. Brodziki prysznicowe dostępne na naszej stronie to kategoria zarówno brodzików głębokich jak i płaskich. Renomowane marki, takie jak Huppe, Riho, Laufen czy New Trendy stanowią o ich wysokiej jakości i niezawodności.
 
Zobacz również:
 

Dlaczego brodzik półokrągły to dobry wybór?

Kabina prysznicowa w łazience uchodzi za symbol komfortowej i ekologicznej kąpieli. Gwarantuje wygodę, zwłaszcza dla osób starszych oraz dzieci, zajmuje znaczniej mniej miejsca niż obszerne wanny i może podkreślić charakter przestrzeni urządzonej w każdym stylu. Jej nieodzownym elementem jest brodzik, który z uwagi na kształt możemy podzielić m.in. na kwadratowy, prostokątny, pięciokątny czy półokrągły (określany też jako narożny, owalny). Dlaczego warto wybrać wariant półokrągły? Tego typu rozwiązanie sprawdzi się przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach – zwłaszcza niewielkich, usytuowanych w bloku czy tych przeznaczonych dla gości. Brodziki półokrągłe są funkcjonalnym elementem wyposażenia przestrzeni. Ich optymalne wymiary pozwalają znakomicie zagospodarować każdy kąt łazienki, a także są bezpieczne, pozbawione rantów. Obłe formy stanowią uniwersalne uzupełnienie każdego stylu, zapewniając wrażenie harmonii, zarówno w wystroju nowoczesnym, jak i klasycznym czy retro.
 
  • Brodziki półokrągłe to możliwość optymalnego zagospodarowania przestrzeni,
  • Brodzik półokrągły symetryczny zajmuje mniej miejsca niż wanna,
  • Brodziki owalne narożne to idealne rozwiązanie do niewielkiej łazienki w bloku.

Brodzik narożny stalowy, konglomeratowy czy ceramiczny?

Brodzik pod prysznic dostępny jest w różnych kształtach do wyboru, jednak istotnym kryterium podczas jego zakupu jest również materiał. Rozwiązanie może być wykonane m.in. z akrylu, konglomeratu, stali emaliowanej czy ceramiki. Co okaże się najlepszą alternatywą? Brodziki półokrągłe akrylowe to najczęściej nabywane produkty. Ich powierzchnia jest ciepła w dotyku, a produkt jest łatwy w montażu oraz tani. Ich minusem jest możliwość blaknięcia lub żółknięcia pod wpływem promieni UV, a także mniejsza odporność na matowienie i zarysowania. Drobne rysy można jednak szybko usunąć za pomocą specjalnych zestawów naprawczych. Brodzik stalowy jest trwały, wytrzymały na czynniki mechaniczne, ale też dosyć głośny. Kłopot ten można jednak zneutralizować, stosując nośniki tłumiące odgłosy wody. Brodziki konglomeratowe powstają z mieszanki tworzyw sztucznych i żywic. Są odporne, miłe w dotyku, ale równocześnie bardzo drogie. Ceramiczne z kolei wykazują wysoką wytrzymałość, są znacznie cięższe od klastycznych rozwiązań, wyróżnia je też wyższa cena.
 
  • Brodzik stalowy jest trwały i odporny na czynniki mechaniczne,
  • Brodzik ceramiczny jest cięższy niż brodzik akrylowy, ale wyróżnia się większą wytrzymałością,
  • Brodzik akrylowy to najczęściej wybierana alternatywa – tania, wytrzymała i estetyczna,
  • Brodzik konglomeratowy wykonany jest z tworzyw sztucznych oraz żywic i barwników.
 
Szybki kontakt
@:

Rekomendacje i wyróżnienia