Grzejnik łazienkowy Terma ZigZag – dlaczego warto go wybrać?

(4 głosów)
 
Terma Technologie Grzejnik łazienkowy Lazienkarium blog opinie
 
Budowanie swojego wymarzonego gniazdka jest misterną układanką, w której każdy element ma znaczenie, dlatego tak pieczołowicie szukamy idealnych rozwiązań, by efekt zachwycał i dawał poczucie aranżacyjnej satysfakcji! Ta zabawa w detektywa wnętrzarskich perełek może być przedmiotem wielu dylematów, bo współczesna sztuka użytkowa to skarbnica nieprzeciętnych form, a ich ilość co roku powiększa się o kolejne – mniej lub bardziej – wyszukane propozycje. Dziś wypełnimy pustą lukę na ścianie i zamiast efektownych obrazów, powiesimy grzejnik łazienkowy Terma ZigZag.

Grzejnik łazienkowy – dekoracja czy praktyczny element?

Gdy za oknem wirują delikatne płatki śniegu, a świat z czerwonych i soczystych, żółtych barw robi się coraz bardziej biało-szary, ze zdwojoną siłą doceniamy domowe źródła ciepła – grzejniki. Te charakterystyczne formy przeszły ogromną aranżacyjną rewolucję, ponieważ współcześni designerzy odmienili nieco zakurzoną definicję starych i niemodnych kaloryferów, nadając jej dekoracyjnego wydźwięku

Terma Technologie Grzejnik łazienkowy Lazienkarium blog opinie
 
Dawniej chowaliśmy je pod parapetem, zasłanialiśmy firanką i grubymi zasłonami, a teraz ich rola urosła do rangi dekoracji pomieszczenia. To też nie byle jaka ozdoba – bo bardzo funkcjonalna! Nowoczesne grzejniki nie dość, że przyciągną wzrok, to posłużą praktyczną półką, wygodnym uchwytem na ręcznik, a także staną się tablicą, by zapisać listę zakupów. Taki design świetnie wpisuje się w kanon współczesnego trendu w urządzaniu przestrzeni – przedmioty są nie tylko stylowe, lecz także podnoszą jakość i komfort życia.

Terma Technologie Grzejnik łazienkowy Lazienkarium blog opinie
 

Grzejnik Terma ZigZag inspirowany optymizmem!

Grzejnik ZigZag zrywa ze sztampą i aranżacyjną nudą, gdzie rządzi odwieczny duet minimalizmu – kwadraty i prostokąty! Producent porzucił na bok wnętrzarskie konwenanse i zrezygnował z kątów prostych na rzecz fantazji i niewymuszonej swobody. ZigZag, czyli grzejnik rurkowy, którego profile łączą się z kolektorami ukośnie, wnosi do wnętrza powiew optymizmu i dodaje mu lekkości, gwarantując ogrom pozytywnych wrażeń już od samego progu. Grzejnik dekoracyjny Terma ZigZag to produkt pozwalający osiągnąć ciekawy balans pomiędzy nowoczesnym charakterem pomieszczeń, gdzie zazwyczaj króluje surowy klimat, a zabawną formą – która we współczesnym trendzie będzie stanowić wyróżniający się detal i wpłynie na indywidualizację przestrzeni. 

Terma Technologie Grzejnik łazienkowy Lazienkarium blog opinie
 

Terma ZigZag 1070x500 mm czy Terma ZigZag 835x500 mm?

Terma Technologie to producent niezawodnych konstrukcji grzewczych, które można dodatkowo wzbogacić o praktyczne atrybuty w postaci specjalistycznych powierzchni – powłoki antybakteryjnej złożonej z jonów srebra, które hamują rozwój zarazków – lub podkładu cynkowego, odpowiedzialnego za ograniczenie korozji i zwiększoną odporność produktu. W swojej ofercie producent posiada modele w rozmiarze: grzejnik do łazienki Terma 600x500 mm, grzejnik Terma 835x500 mm, grzejnik Terma 1070x500 mm, grzejnik Terma 1310x500 mm, grzejnik Terma 1545x 50 mm oraz grzejnik Terma 1780x500 mm, dzięki czemu ZigZag może być umieszczony zarówno w małej łazience w bloku, jak i przestronnym pokoju dziennym. 

Terma Technologie Grzejnik łazienkowy Lazienkarium blog opinie

Dużym plusem jest także to, że grzejnik Terma ZigZag dostępny jest w:
· W  wersji c.o., do którego należy dokupić zawory grzejnikowe
· W wersji z  możliwością zainstalowania grzałki elektrycznej,
· W wersji elektrycznej z przewodem grzejnym lub z czynnikiem grzewczym i grzałką

Terma Technologie Grzejnik łazienkowy Lazienkarium blog opinie

Grzejnik drabinkowy Terma ZigZag – dostępne kolory

Aranżacyjna zabawa nie kończy się jednak na nietuzinkowym wzornictwie grzejnika Terma ZigZag, bo producent daje możliwość realizacji najbardziej śmiałych kolorystycznych wizji. Tym sposobem, szara ściana w salonie może być udekorowana cytrusowym grzejnikiem ZigZag, a na tle białej powierzchni idealnie będzie wyróżniał się czarny wariant produktu. Grzejniki ZigZag dostępne są aż w 190 kolorach z palety RAL, 58 kolorach specjalnych, a także stylowym chromie – w przypadku ostatniej propozycji, realizacja zamówienia może przedłużyć się do 10 dni roboczych, pozostałe warianty dostępne są w terminie od 2 do 7 dni
 Terma Technologie Grzejnik łazienkowy Lazienkarium blog opinie
Grzejnik Terma ZigZag oraz zawór do grzejnika


Terma Technologie Grzejnik łazienkowy Lazienkarium blog opinie
  

  

Skomentuj

1 komentarz

  • Gabi
    Niesamowite są te modele, niby proste a jednak nie do końca. Jakaś przekora i figiel :) Myślę, że świetnie sprawdzą sie w każdym wnętrzu. Fajnie, że akcentujecie Państwo polski produkt.

Rekomendacje i wyróżnienia